۱۳۹۵/۰۸/۲۵

همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات کتابخوانی شهرجدید بینالود برگزار شد:

همزمان با هفته کتاب و کتابخوانی مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات کتابخوانی "آموزش مدون شهروندی" با حضور  رئیس اداره کتابخانه های عمومی مشهد ومدیرعامل شرکت عمران شهرجدید بینالود برگزار شد.
 .مدیرعامل شرکت عمران شهرجد ید بینالود دراین مراسم ضمن تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و قدردانی از دست اندرکاران ترویح فرهنگ کتابخوانی گفت: با همکاری سازمان فرهنگی -تفریحی شهرداری مشهد مقدس مجموعه 7 جلدی کتابهای آموزش مدون شهروندی با هدف ارتقاء سطح فرهنگ شهروندی چاپ شد ودربین شهروندان شهرجدید بینالود به صورت خانه به خانه توزیع گردید.
حمیدرضا یزدانی افزود: همزمان با توزیع این مجموعه کتابها، مسابقه ای تحت عنوان "آموزش مدون شهروندی" در سطح شهر برگزار شد و با توجه به استقبال بالای شهروندان از این  اقدام فرهنگی در بین کسانی که بالاترین امتیاز را در مسابقه کسب کرده بود قرعه کشی انجام شد و نهایتاً 20 نفر از به عنوان برندگان مسابقه انتخاب شدند.
وی افزود: شرکت عمران شهرجدید بینالود در کنار اقدامات عمرانی و توسعه شهر و تأمین زیرساخت های سکونت ، انجام امور فرهنگی را نیز  دررأس امور در دستور کار قرار داده، تاهمزمان با توسعه شهر نشینی ،توسعه اجتماعی نیز صورت پذیرد.
 رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مشهد نیز دراین مراسم ضمن قدردانی از اقدام انجام گرفته گفت: اداره کتابخانه ها آمادگی همکاری با شرکت عمران شهر جدید بینالود را جهت راه اندازی کتابخانه مشارکتی دارد.
وی افزود: در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی از ابتدای سال جاری با توجه به عدم وجود کتابخانه در شهر جدید بینالود ، اولین کتابخانه سیار کشور را در محله اوارشک این شهر مستقر کردیم که  چهارشنبه هر هفته در این منطقه حضور دارد.
این مقام مسئول ادامه داد : با توجه به نیاز این شهرجدید به کتابخانه ثابت ، راه اندازی کتابخانه مرکزی بینالود را در قالب طرح های مشارکتی پیگیری خواهیم  کرد.
در پایان این مراسم از نفرات برتر مسابقات کتابخوانی آموزش مدون شهروندی با اهدای لوح تقدیر و هدیه ای به رسم یاد بود تجلیل به عمل آمد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۸۷۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی