۱۳۹۵/۱۱/۲۵

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: شهر جدید بینالود پتانسیل میزبانی اجرای طرح های گردشگری در استان را دارد.

معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان مراسم افتتاح و بهره برداری از پنج پروژه عمرانی در شهر جدید بینالود گفت : به دنبال تامین طرح های زیربنایی و روبنایی و توسعه همه جانبه این شهر هستیم...

معاون وزیر راه و شهرسازی در جریان  مراسم افتتاح و بهره برداری از پنج پروژه عمرانی در شهر جدید بینالود گفت : به دنبال تامین طرح های زیربنایی و روبنایی و توسعه همه جانبه این شهر هستیم.
محسن نریمان افزود: امروز شاهد افتتاح یک درمانگاه و هنرستان  فرامنطقه ای در بینالود بودیم که حتی می تواند پاسخگوی نیاز ساکنین حومه این شهر باشد .
وی ادامه داد : همچنین شاهد آغاز عملیات اجرایی تکمیل تقاطع غیر همسطح ارتباط بین بخش مسکونی شمال و جنوب بینالود بودیم که می تواند تردد شهروندان این شهر را تسهیل نماید.
مدیرعامل و رییس هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید گفت: امروز با بهره برداری از  یکی از شریان های اصلی مسکن مهردر بینالود  تمامی معابر اصلی مسکن مهر شهر جدید بینالود تکمیل شده است.
ایشان ادامه داد : مسکن مهر در شهر جدید بینالود وضعیت مناسبی دارد و علیرغم اینکه در این شهر  بیشتر از نیاز،  مسکن مهر ساخته ایم ولی  در نظر داریم  با ایجاد جاذبه برای این شهر برای سایر واحدهای باقیمانده را نیز متقاضی جذب نماییم .
وی با اشاره  به محیط زیست  و هوای بسیار سالم  در شهر جدید بینالود ادامه داد: این شهر با استفاده از انرژی های پاک می تواند به عنوان یک شهر سبز معرفی گردد  و میزبان اجرای طرح های گردشگری در استان باشد.
معاون وزیر راه و شهرسازی در انتها  این مراسم گفت: جهت تردد ایمن شهروندان این شهر با شهر مادر درنظر داریم با استفاده از ظرفیت خط ریلی مشهد -تهران  ،قطار حومه ای مشهد -بینالود را راه اندازی نماییم که در حال حاضر مشاور در حال انجام مطالعات و طرح های مربوط به این پروژه می باشد.
شایان ذکر است در این مراسم چهار پروژه عمرانی شامل یک باب درمانگاه  ، یک باب واحد آموزشی  ، زیرسازی و روسازی یکی از معابر اصلی مسکن مهر و تکمیل روشنایی معابر مسکن مهر بینالود با هزینه حدود 48 میلیارد ریال افتتاح شد و همچنین عملیات اجرایی تکمیل تقاطع غیر همسطح شهر جدید بینالود با اعتیاری حدود 39 میلیارد ریال  آغاز گردید .منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۷۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی