۱۳۹۵/۱۲/۰۲

هفتاد درصد آرای مجلس برای اثبات قاطعانه حقانیت آخوندی

سر انجام مجلس شورای اسلامی با رای قاطع خود به وزیر راه و شهرسازی اعتماد مجدد کرد و در پی آن دکتر آخوندی برای ششمین ‌بار در این دولت مورد تایید نمایندگان خانه ملت قرار گرفت.
 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرهای جدید به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی امروز نمایندگان مجلس بعد از شنیدن پاسخ‌های قانع‌کننده وزیر راه و شهرسازی در جلسه استیضاح، قاطعانه به وی اعتماد کردند و با ۱۷۶ رای مخالف استیضاح و ۵ رای ممتنع دکتر آخوندی در پست وزارت راه و شهرسازی ابقا شد.
شایان ذکر است دکتر عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در این دولت، پیش از این استیضاح ۵ بار مورد تایید نمایندگان خانه ملت قرار گرفته بود. وی نخستین بار در سال ۱۳۹۲ رای اعتماد از مجلس گرفت. همچنین ایشان ۳ بار مورد سوال نمایندگان در خانه ملت قرار گرفته بود که ۲ بار نمایندگان رای به ابقا دادند و یک بار نیز از پاسخ های وی قانع شده بودند.
دکتر عباس آخوندی یک بار نیز در سال گذشته در جلسه استیضاح با رای قاطع نمایندگان مجددا در سمت خود ابقا شده بود. به این ترتیب با رای اعتماد بالای نمایندگان در این استیضاح، وی برای بار ششم مورد تایید وکلای مردم در خانه ملت قرار گرفت.

http://ntoir.gov.ir/


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۱۵
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی