۱۳۹۶/۱۲/۲۴

نمایشگاه منطقه ای طرح جابربن حیان در دبستان سوم شعبان شهر جدید بینالود افتتاح شد

نمایشگاه منطقه ای طرح جابربن حیان با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود

نمایشگاه منطقه ای طرح جابربن حیان  با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و رییس آموزش و پرورش منطقه احمد آباد ، در دبستان سوم شعبان شهر جدید بینالود افتتاح شد.
به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود ، حقیقی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان رضوی در این مراسم گفت:طرح "جابربن حیان" با هدف کشف استعدادهای دانش آموزی اجرا می‌شود و در این طرح ما به دنبال آن هستیم تا   دانش آموزان را به سمت آموزش، خوب نگاه کردن، ایجاد طرحهای جدید و کشف و اختراع هدایت کنیم.  
وی افزود: پروژه ی علمی به علت ماهیت هیجانی و اکتشافی خود ، میل به یادگیری را در دانش آموز تقویت می کند و به علّت ماهیت فرایندی خود راه و روش یادگیری را نیز به او می آموزد بنابراین می تواند ابزاری بسیار قوی در خدمت تعلیم تربیت به معنای واقعی باشد
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود نیز در این مراسم ضمن قدردانی از  معلمین شهر جدید بینالود گفت: یکی از مهنمترین عوامل توسعه شهرهای جدید تامین زیرساخت های آموزشی است  که در راستای تحقق این هدف شرکت عمران بینالود آماده هر گونه همکاری باآموزش و پرورش  است.
 حمید رضا یزدانی افزود:  در  سنوات گذشته شرکت عمران بینالود احداث چند پروژه آموزشی را   به پایان رسانده و  در صورت اعلام نیاز آموزش و پرورش جهت احداث فضای آموزشی جدید، این شرکت تا سقف 50 درصد  در هزینه های ساخت هر پروژه، مشارکت خواهد نمود.  
وی افزود :سیاست شهرهای جدید احداث مجموعه های آموزشی محله محور است که  با داشتن فضاهای عمومی از قبیل سالن اجتماعات ، نمازخانه و ... بتواند علاوه بر تامین نیازهای دانش آموزان ، به شهروندان شهر نیز  خدمات ارائه نماید .
در پایان این مراسم جوایزی به نفرات برگزیده طرح جابربن حیان  منطقه بینالود اهدا شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۴۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی