۱۳۹۷/۰۲/۱۹

تقدیر از معلمان شهر جدید بینالود

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، با حضور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و رییس اداره آموزش و پرورش منطقه احمد آباد ، از مدیران و معلمان شهر جدید بینالود تقدیر شد.

به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم ، با حضور مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و رییس اداره آموزش و پرورش منطقه احمد آباد ، از مدیران و معلمان شهر جدید بینالود تقدیر شد.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود در این مراسم ضمن تبریک هفته بزرگداشت مقام معلم و قدردانی از زحمات آموزش و پرورش منطقه احمد آباد در توسعه  زیرساخت های آموزشی این شهر گفت: استعداد بالایی در بین دانش آموزان شهر جدید بینالود وجود دارد که  این ظرفیت  لزوم برنامه ریزی دقیق  در این حوزه را دوچندان می کند که خوشبختانه آموزش و پرورش منطقه احمد آباد در این زمینه کارنامه  موفقی داشته  است.
حمید رضا یزدانی افزود: در راستای تأمین مکان های آموزشی  با استاندارد های لازم ، در چند سال اخیر فضاهای آموزشی بسیار خوبی با همکاری سازمان نوسازی و تجهیز مدارس و آموزش و پرورش خراسان رضوی  در این شهر احداث شده تا نیاز فعلی جمعیتی شهر را تأمین نماید.
وی با اشاره به وجود مدارس فرسوده در بافت قدیمی شهر ادامه داد: این شرکت آمادگی دارد تا با اولویت بندی ساخت مدارس توسط آموزش و پرورش منطقه احمد آباد ، طرح های مصوب آموزشی را تا حد اسکلت و سقف از محل منابع داخلی شرکت عمران و تهاتر زمین احداث نموده و جهت تکمیل به سازمان نوسازی و تجهیز مدارس استان تحویل نماید.
رییس آموزش و پرورش منطقه احمد آباد نیز در این مراسم گفت: فعالیت معلمان در بخش محروم احمد آباد دشواری هایی دارد که معلمان و مدیران سخت کوش مدارس با عشق به حرفه معلمی و جهاد گونه در راه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم در این منطقه از هیچ تلاشی مضایقه نمی کنند.
علی احسنی با اشاره به ظرفیت های بخش احمد آباد بالاخص بخش صنعت شهر جدید بینالود افزود: باید در بخث آموزشی به سمتی حرکت نماییم که نیروهای مورد نیاز بخش صنعتی این شهر را در همین منطقه تربیت نماییم و در این خصوص توسعه رشته های فنی و حرفه ای و کار و دانش کمک شایانی  به این مهم می نماید.
وی ادامه داد : با پیگیری های بعمل آمده در جهت ساماندهی اوقات فراغت دانش آموزان شهر جدید بینالود مجوز کانون فرهنگی تربیتی شهر جدید بینالود را اخذ کردیم که تا قبل از فصل تابستان این مرکز بهره برداری خواهد شد ، همچنین  مجوز  یک دبیرستان در شاخه های نظری از اداره کل آموزش و پرورش گرفته شده که با تأمین اعتبارات لازم به زودی شاهد راه اندازی آن خواهیم بود.
در پایان این مراسم از مدیران و معلمان شهر جدید بینالود و همچنین آقای حمید رستمی مدیر نمونه استانی آموزش و پرورش خراسان رضوی تجلیل شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۵۹
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی