۱۳۹۷/۰۲/۳۱

تجلیل از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهر جدید بینالود

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود از مدیران واحدهای تولیدی و صنعتی شهرک صنعتی بینالود تجلیل و قدردانی کرد.

مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود با هدف ایجاد تعامل بیشتر با بخش صنعت شهر، در راستای توسعه شهر جدید بینالود از تعدادی از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی بینالود بازدید کرد.
حمید رضا یزدانی در این بازدید ضمن تأکید بر لزوم ایجاد تعامل بیشتر بخش صنعت با شرکت عمران شهر جدید بینالود در جهت توسعه شهر گفت: شهر جدید بینالود تنها شهر جدیدی است که بخش عمده ای از وسعت آن به بخش صنعت اختصاص یافته  و این شهر  را از حالت خوابگاهی به شهری پویا تبدیل نموده است.
مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود افزود : با وجود ظرفیت بسیار بالای واحدهای صنعتی در ایجاد اشتغال در شهر جدید بینالود ، می توان با هم افزایی فی مابین ، ضمن توسعه زیرساخت های شهری، محیطی پویا برخوردار از استانداردهای شهرنشینی برای سکونت شاغلین بخش صنعت این شهر فراهم آوریم.
وی افزود: سکونت شاغلین در شهر علاوه بر کمک به توسعه شهر جدید بینالود ، موجب کاهش هزینه های سرباز به واحد های صنعتی از جمله هزینه های ایاب و ذهاب و نیز موجب صرفه جویی در مصرف حامل های انرژی و کاهش خطرات تردد نیروهای شاغل در مسیر مشهد - بینالود خواهد شد.
ایشان  با اشاره به ظرفیت ایجاد شده توسط واحدهای مسکن مهر شهر جدید بینالود برای سکونت شاغلین بخش صنعت  ادامه داد: با توجه به افزایش تسهیلات مسکن مهر از 30 به 40 میلیون تومان و بالطبع کاهش سهم آورده متقاضی به حدود 5 تا 10 میلیون تومان ، می توان با مساعدت مدیران واحدهای صنعتی، بخش عمده ای از شاغلین را در این شهر ساکن نماییم.
در پایان این بازدید با اهدای لوح تقدیر از مدیران بخش صنعت شهر تجلیل شد.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۹۱
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی