۱۳۹۷/۱۱/۱۷

شهر جدید بینالود به خط ریلی متصل خواهد شد.

همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جلسه پرسش و پاسخ مردم با مسؤولان با حضور سید احسان قاضی زاده هاشمی ...

همزمان با ایام ا... دهه مبارک فجر  و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی جلسه پرسش و پاسخ مردم با مسؤولان با حضور سید احسان قاضی زاده هاشمی نماینده مردم سرخس ف فریمان ، احمد آباد و رضویه  در مجلس شورای اسلامی ، بخشدار احمد آباد، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و جمعی از رؤسای دستگاه های خدمات رسان ، در شهر جدید بینالود برگزار شد.
در ابتدای جلسه،  نماینده شهروندان شهر جدید بینالود ضمن ارائه گزارشی از کمبودها و مشکلات محلات شهر ، خواستار رسیدگی هر چه سریعتر مسؤولان برای رفع مشکلاتشان شدند.
به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید بینالود ،  نماینده مجلس شورای اسلامی در این جلسه ضمن مثبت ارزیابی کردن اقدامات صورت گرفته در چند سال اخیر برای توسعه و پیشرفت بینالود گفت: برای رفاه حال شهروندان این شهر ، پروژه های بزرگی در دست اجرا است که علیرغم کمبود اعتبارات با تدبیر در حال اتمام است و تا پایان سال به بهره برداری می رسد
دکتر سید احسان قاضی زاده هاشمی افزود: با توجه به درخواست های مکرر شهروندان برای اتصال بخش مسکونی شمال به جنوب اتوبان  و کاهش خطرات ناشی از تردد شهروندان در اتوبان ، تقاطع غیر همسطح شرقی شهر با اعتباری بالغ بر یکصدو هشتاد میلیارد ریال در حال تکمیل است ، همچنین در راستای بهره گیری هر چه بهتر ساکنین از اوقات فراغت ، سالن فرهنگی ورزشی شهر نیز تا پایان سال به بهره برداری خواهد رسید.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه دادبرای توسعه و پیشرفت شهر جدید بینالود مؤلفه های زیادی نیاز است که مهمترین آن تأمین ناوگان حمل و نقل ایمن، سریع و ارزان شهروندان و ایجاد بستر مناسب برای دسترسی به شهر مقدس مشهد است.
وی تصریح کرد: در همین راستا پیگیر اتصال شهر جدید بینالود به خط ریل سراسری و راه اندازی قطار حومه ای شهر جدید بینالود هستیم که مقدمات آن در دست انجام است و پیشرفت قابل قبولی داشته .
این مقام مسؤول اذعان داشت: شهر جدید بینالود  دارای مشکلات و کمبودهایی است و تا کنون دولت نتوانسته خدمات در شأن مردم منطقه را تامین نماید ولی با برنامه ریزی مسؤولان و حمایت ازسرمایه گذاران بخش خصوصی می توانیم اهم مشکلات مردم در زمینه های  درمان ، آموزش ، تفریحی و ... را حل نماییم.
 در ادامه جلسه مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و دیگر مدیران دستگاه های خدمات رسان به موارد مطرح شده توسط شهروندان پاسخ دادند.


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۲۴
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی