۱۳۹۸/۰۴/۰۱

جلسه هم اندیشی مدیران بخش صنعت و بانک تجارت در راستای توسعه شهر جدید بینالود

با حضور مدیر عامل بانک تجارت استان خراسان رضوی ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بینالود، جلسه ای به منظور بررسی راهکارهای حمایت از بخش تولید و صنعت و همچنین توسعه خدمات بانکی در شهر جدید بینالود برگزار شد

با حضور مدیر عامل بانک تجارت استان خراسان رضوی ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود و مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی بینالود، جلسه ای به منظور بررسی راهکارهای حمایت از بخش تولید و صنعت و همچنین توسعه خدمات بانکی در شهر جدید بینالود برگزار شد.
در این نشست ، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید بینالود ضمن قدردانی از خدمات مجموعه بانک تجارت استان در شهر جدید بینالود گفت:یکی از مؤلفه ها و شاخص های مهم  پیشرفت یک منطقه، توسعه امور اقتصادی  است که بخش بزرگی از آن در شبکه بانکی انجام می گردد.
حمید رضا یزدانی افزود: هم اکنون تنها بانکی که در بخش مسکونی شهر جدید بینالود خدمات بانکی به ساکنین ارائه می نماید، بانک تجارت است که در قسمت جنوبی شهر استقرار دارد و شهروندان سایر محله ها بالاخص بخش شمالی شهر برای دریافت خدمات بانکی با مشکلات زیادی مواجه هستند.
وی ادامه داد : از مهمترین خواسته ای شهروندان شریف شهر جدید بینالود نصب یک دستگاه ATM در قسمت شمالی شهر است تا بتوانند امور بانکی غیر حضوری خود را انجام دهند.
همچنین در ادامه مدیر عامل شرکت خدماتی شهرک صنعتی بینالود ضمن معرفی ظرفیت های ناحیه صنعتی شهر جدید بینالود گفت: باجه بانک ها اختیارات لازم را ندارند ، از این رو شهر جدید بینالود نیازمند استقرار شعبات بانک هاست تا بتوانند با اختیارات لازم نسبت به ارائه تسهیلات بانکی و صدور ضمانت نامه ها اقدام نمایند .
علیپور افزود: مجموعه های صنعتی در صورت ارتقاء باجه بانکی شهر جدید بینالود به شعبه و ارائه خدمات کامل بانکی ، بخش زیادی از عملیات بانکی خود را به این شهر منتقل خواهد نمود .
حسن فلاح مدیر عامل بانک تجارت استان خراسان رضوی نیز در این جلسه با اشاره به محدودیت افتتاح شعبه جدید در شهرها گفت: باید سقف تبادلات پولی در باجه بانک تجارت شهر جدید بینالود افزایش یابد تا بتوانیم کد یکی از شعبات مشهد را به این شهر منتقل نماییم.
حسن فلاح خاطر نشان کرد: از افتخارات بانک تجارت در دوران فعالیت خود این است که همواره حامی بخش تولید و صنعت بوده است ، و اکنون نیز آماده ایم که خدمات مورد نیاز فعالین بخش صنعت در این شهر را در سطح مطلوب ارائه نماییم.
این مقام مسئول ادامه داد : در خصوص نصب دستگاه ATM در بخش شمالی شهر در صورت تأمین مکان مناسب در اولین فرصت اقدام خواهد شد تا رضایت شهروندان شهر جدید بینالود تأمین گردد. 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۶
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی