۱۳۹۸/۰۴/۳۰

بازدید عضو محترم هیات مدیره شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید، از شهر جدید بینالود

دکتر زهره داودپور ، عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ، از شهر جدید بینالود بازدید کرد.

 عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید ، از بخش های مختلف شهر جدید بینالود ، پروژه های شاخص  و بافت بومی شهر بازدید کرد..
وی ضمن بازدید از کلاس های اوقات فراغت شهر جدید بینالود و فعالیت های فرهنگی و ورزشی حوزه بانوان شهر گفت: کارهای بسیار خوبی در این شهر انجام شده و بستر مناسبی برای توسعه و پیشرفت وجود دارد.
عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید خاطر نشان کرد: برای ماندگاری شهروندان و جلوگیری از مهاجرت معکوس باید با مشارکت شهروندان برای اوقات فراغت بانوان و فرزندان شهروندان برنامه ریزی کرد .
ایشان ادامه داد : شهر جدید  به معنی فرهنگ جدید شهر نشینی است و باید برای تحقق اهداف شهر و توسعه و پیشرفت آن شهروندان را در تصمیم گیری های شهر مشارکت دهیم .
این مقام مسئول همچنین در جلسه ی هم اندیشی  که با نماینده بانوان شهروند برگزار شد ، با تاکید بر لزوم تشکیل NGO ها در شهر افزود: باید جایی که در آن زندگی می کنیم برای مان اهمیت داشته باشد و تهدید ها را شناسایی و به فرصت تبدیل کنیم .
در این جلسه بانوان شهروند بینالود نقاط قوت و ضعف و همچنین پیشنهادهایی را برای حوزه بانوان این شهر ارائه دادند و مقرر شد توسط شرکت عمران شهر جدید بینالود پیگیری شود. 


منبع : پورتال اصلی
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۱۴۰
مطالب مرتبط با این موضوع :

دریافت تصاویر خبر
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

منوی اصلی
لینکدونی
نظرسنجی